استارتاپ فرهنگی

استارتاپی در حوزه پرستاری و نگهداری از کودک (Urbansitter)

Urbansitter

استارتاپ اوربان سیتر (Urbansitter)

همان گونه که میدانید دوران کودکی و مخصوصا تا حدود سه تا پنج سالگی مراودات و تعاملات کودک با افراد بیرون بر شخصیت و روان وی بسیار تاثیر گذار است،با توجه به تغییر سبک زندگی افراد و شاغل بودن زن و مرد تربیت و پرورش صحیح کودکان بسیار حائز اهمیت می باشد و والدین بایستی با خیال راحت فرزند خود را به مربی شایسته بسپارند و از تربیت و پرورش صحیح کودک اطمینان خاطر داشته باشند.
یکی از استارتاپ هایی که کمک شایانی به پیدا کردن نیروی متخصص برای پرورش و تربیت فرزندان نموده است استارتاپ Urbansitter میباشد.
استارتاپ Urbansitter یک نرم افزار تحت گوشی های تلفن همراه می باشد که در سانفرانسیسکو مشغول به فعالیت میباشد، که به والدین در پیدا کردن پرستار مناسب برای کودکانشان کمک می کند. این نرم افزار توانایی ارتباط با فیس بوک را دارد و به والدین این اجازه را میدهد تا با کسانی که قبلا از این پرستار استفاده کرده‌اند در مورد مناسب بودن یا نبودن آن مشورت بگیرند.
بنیان گذاران Urbansitter به دنبال راهی برای افزایش سرعت و سهولت برای استخدام پرستار کودک بودند.
ایده اولیه این کار برای اولین بار به ذهن لین پرکینس مدیر و بنیار گذار Urbansitter رسید و به گفته خودش اولین بار با این ایده که ما وقتی می خواهیم یک غذا سفارش دهیم میتوانیم آن را به راحتی و سرعت تهیه کنیم ولی برای پیدا کردن یک پرستار و کسی که نقش بسیار مهمی در رفتار و زندگی فرزند ما بازی می کند باید ساعتها وقت صرف کنیم و در نهایت هم به گزینه مورد نظر دست نمی یابیم.

یکی دیگر از توانایی های این برنامه توانایی رزرو آن است بدین صورت که شما می توانید برای وقت معینی از روز و ماه اقدام به استخدام یک پرستار نمایید. این شرکت تا کنون توانسته سرمایه خود را به ۲۲٫۷۵ میلیون دلار برساند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین مطالب

بالا

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786