استارتاپ فرهنگی

استارتاپ هونلی استارتاپی در حوزه طراحی داخلی

استارتاپ هونلی (Havenly)

استارتاپ هونلی (Havenly)

یکی از زیرمجموعه های صنایع فرهنگی طراحی و دکوراسیون‌های داخلی خانه،محیط کار و… می باشد. طراحی و دکوراسیون داخلی زیبا و درست و متناسب با استفاده کاربری هر اتاق، هارمونی رنگ‌ها،نحوه چیدمان و استفاده موثر از فضای اتاق دغدغه های مهم کاربران را تشکیل می دهد. یکی از استارتاپ های مهمی که در این زمینه توسعه پیدا کرده است، استارتاپ هونلی (Havenly)  می باشد.

هونلی استاراتاپی  است که در فضای آنلاین فعالیت می کند و با  کمترین قیمت نوع طراحی داخلی مد نظر هر فرد در اتاق خواب،پذیرایی ، اتاق اداری و جلسات و … را در طبقات مختلف و دسته بندی های مختلف نمایش می دهد تا مخاطب جزئیات کامل وسایل مورد استفاده و چیدمان آنها را مشاهده و بهترین طرح را انتخاب نماید. علاوه بر سرعت انتخاب با توجه به نمایش آنها در فضای آنلاین، مخاطب می تواند با تخفیف و قیمتی مناسب طرحی که مد نظر است را خریداری نماید. در این استارتاپ انواع مختلفی از طراحی داخلی وجود دارد که هر فرد می تواند آن را انتخاب نماید یا بر حسب سلیقه خود آنها را تغییر و سفارش دهد.

 

سه طبقه بندی کلی دکوراسیون اتاق و محل کار در آن وجود دارد که شامل طراحی داخلی کلاسیک،بینابین و مدرن می باشد که درون هر کدام از این طبقه بندی چندین نوع دکوراسیون مربوط به طبقه آنها موجود است. البته این استاراتاپ فقط مبلمان و یا صندلی های اتاق پیشنهاد نمی دهد بلکه سبک های مختلفی از طراحی های داخلی را ارائه می دهد که شامل انواعی از پرده،مبلمان و صندلی، ساعت دیواری،میز، تزئینات داخلی،قفسه کتابخانه و … می باشد.

در لینک زیر می توانید از سایت استارتاپ هونلی بازدید نمایید:

 

استارتاپ هونلی(Havenly)

 

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین مطالب

بالا

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786