استارتاپ فرهنگی

استارتاپ مد و لباس عروس (Kyra & vir)

Kyra & vir

استارتاپ کیرا و ویر (Kyra & vir)

kyra & vir یک استارتاپ اینترنتی میباشد که در زمینه تولید لباس های دستدوز و محلی در حال فعالیت میباشد.

آکتا آدانی یک خانم هندی میباشد که در سال ۲۰۱۵ شرکت “kyra & vir” را تاسیس کرد. او دختر یک طراح مد است، تمام دوران کودکی او در کنار ماشین های نساجی در مومبای هند گذشت، او در تمامی این مدت تاثیری که مادرش در توانمند شدن کارگران داشت را می دید و برایش الهام بخش بود اما مساله ای که برایش کمی تعجب آور بود عدم دیده شدن کارآفرینان زن بود.

تولد ایده این شرکت برای بار اول وقتی اتفاق افتاد که برای خرید جشن عروسی خودش به خرید رفته بود که در آن هنگام متوجه شد که چه استعداد های فراوانی در سراسر جهان وجود دارند که توانایی عرضه تولیداتشان به مشتریان را ندارند و از این رو نادیده گرفته میشوند.در این هنگام بود که این سوال در ذهن او شکل گرفت که آیا می توان با ساخت یک شرکت اینترنتی کاری کرد که زنان کارآفرین از طریق آن لباس های دست دوز و طراحی هایشان را به سایر افراد در سراسر جهان ارائه دهند؟
جالب است بدانید در برند “Kyra & Vir ” معنی کلمه “Kyra ” به معنی زن قدرتمند و “Vir” به معنی مرد شجاع میباشد. که با هم به معنی هر فرد مدرن و قوی میباشد که دارای فرهنگ و میراث اصیل در پوشش خودش میباشد.
امروزه Kyra & Vir به یک ساختار جهانی تبدیل شده که در آن پوشش ، فرهنگ و جامعه یکپارچه شده اند.

مبنای ارزش آفرینی در این استارتاپ بر سه محور استوار است:
۱: الهام بخشی : ما فرهنگمان را دوست داریم و این فرهنگ به واسطه پشتوانه و تاریخ و داستانهایی که پشت سر خود دارد میتواند بسیار الهام بخش باشد.
۲: توانمند سازی : ما کار میکنیم تا بتوانیم در زندگی کارگرانمان تغییر ایجاد کنیم و همچنین به عدالت و شفافیت و تاثیر گذاری متعهد هستیم.
۳:خلق کردن: ما تلاش میکنیم تا جهانی بهتر بسازیم یعنی جایی که فرهنگ ، صنایع دستی و جامعه هر روز با ارزشتر شوند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین مطالب

بالا

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786