اسباب بازی

اسباب‌بازی احساسی

💫این جغد اسباب‌بازی می‌تواند احساساتی شود و مانند هلیکوپترها پرواز کند!!

🔹صنعت اسباب‌بازی‌ها بزرگ‌تر و پیچیده‌تر شده است.‌ ‌‌ورود سنسورها به دنیای اسباب‌بازی‌ها باعث شده انتظار ساخت هر چیزی را داشته باشیم. اسباب‌بازی‌های نسل جدید می‌توانند احساساتی باشند یا براساس رفتار شما واکنش نشان دهند.

🔹‌همه بچه‌ها طرفدار پهپادها هستند و دوست دارند آن‌ها را به پرواز درآورند. به حیوانات خانگی هم علاقه دارند و می‌خواهند یکی از آن‌ها را برای خودش پرورش دهد. شرکت سازنده اسباب‌بازی Spin Master یک محصول جدید به نام Owleez معرفی کرده است که ترکیبی از حیوان خانگی دوست داشتنی و ناز به همراه پهپاد و هلیکوپتر است. نام این جغد owleez است. جغدی ناز با چشمانی بزرگ و رنگ‌هایی جذاب. در ابتدا شبیه به یک مجسمه است که باید در ویترین یا طاقچه قرار داده شود ولی قابلیت‌های آن بسیار فراتر از این حرف‌ها است. اویلز یک اسباب‌بازی احساساتی است و می‌تواند خوشحال، غمگین، ترسو و ملوس شود. با حرکات چشم، سر و بدن کوچک‌اش این احساسات را از خودش بروز می‌دهد.

🔹این جغد واقعا پرواز می‌کند. اما او چگونه پرواز می‌کند؟ پره‌هایی در زیر گلوی او قرار دارد که در هنگام پرواز شروع به چرخش می‌کنند. جالب است شما باید به اویلز پرواز کردن را آموزش بدهید. نمی‌توانید او را مجبور به پرواز کنید و باید خودش بخواهد و آمادگی‌اش را داشته باشد. وقتی او را درون لانه‌اش قرار می‌دهید؛ اگر برای پرواز آماده باشد؛ به حرف شما گوش می‌کند وگرنه چشم‌هایش سرخ شده و ناراحت به نظر می‌رسد. در حقیقت، باید برای پرواز به میزان لازم شارژ شده باشد. در اولین پروازها، به جلو و عقب خم شده و کمی تعادل ندارد ولی به مرور زمان و تمرین‌های بیشتر می‌تواند همانند یک هلیکوپتر قوی پرواز کند و در آسمان چرخ بزند.

🔹باید مواظب باشید چون ممکن است به طور ناگهانی از روی زمین یا درون لانه‌اش به سوی شما پرواز کند. البته، تیغه‌های محرک آن نرم هستند و نمی‌توانند آسیببی به کودکان وارد کنند. وقتی پرواز اویلز تمام شد؛ به سوی زمین شناور می‌شود و باید در لانه‌اش قرار بگیرد و شارژ شود. اسباب‌بازی Owleez ترکیبی از چندین فناوری یا قابلیت است تا برای کودکان جذاب‌تر باشد. آن‌ها می‌توانند خوشحال باشند یک جغد زیبا و یک هلیکوپتر با هم دارند. قیمت Owleez در بازار ۵۰ دلار است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین مطالب

بالا

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786