اسباب بازی

خاله بازی به سبک ژاپنی !!!

ژاپنی

شاید با آمدن اسم ” ژاپنی ” روی هر کالا ، هر کسی فکر کند که در آن کالا از پیشرفته‌ترین تکنولوژی های روز بهره گرفته‌اند. اما بسیاری از اوقات این چنین نیست!!!

بسیاری از اوقات این خلاقیت و سلیقه است که کالای شما را متمایز می کند. یکی از صنایعی که بسیار به خلاقیت و طراحی وابسته است صنعت اسباب بازی می باشد. یکی از بازی هایی که شاید بتوان گفت همه ما در کودکی انجام داده ایم و با آن خاطره داریم خاله بازی است. شرکت ژاپنی Bandai در سری محصولات Konapun به تولید لوازم آشپزخانه برای کودکان پرداخته که در آن به این بازی بچگانه و دوست داشتنی رنگ و بوی طبیعی تری داده است به این معنی که دیگر شما خیال نمی کنید که دارید غذا می پزید و یا غذا میخورید بلکه واقعا این کار ها را انجام می دهید.

یکی از ویژگی ها و جذابیت های این سری محصولات برای تولید کنندگان آن سود سرشاری است که در تولید محصولات جانبی آن نهفته است، از آنجایی که برای بازی با این سری به مواد غذایی مخصوص نیاز است شرکت با یکبار فروش محصول اصلی بارها و بارها از فروش محصولات جانبی آن سود به دست می آورد مدل درآمدی که به آن الگوی فروش موازی یا Cross Selling گفته میشود.

 

سید حمیدرضا ذاکری

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین مطالب

بالا

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786