تبلیغات

سلمان‌ خان به قلب داعش می‌زند، ما همچنان اشتباه می‌زنیم!

سلمان‌ خان

💢 سلمان‌ خان به قلب داعش می‌زند، ما همچنان اشتباه می‌زنیم!

🔸 فيلم «تايگر زنده است» ساخته علی عباس ظفر کریسمس به صورت گسترده در هندوستان اکران می‌شود. اين فيلم به حادثه واقعی گروگان‌گيری‌ ۲۵ پرستار هندی شاغل در عراق اشاره دارد که پس از انفعال دولت هند، در نهايت توسط خود داعش آزاد شدند.

🔹اما اين موضوع در فيلم به گونه‌ای ديگر تصوير شده و قهرمانی به نام «تايگر» با بازی سلمان‌ خان ، به قلب داعش می‌زند و اين پرستاران را از چنگال تکفيری‌ها نجات می‌دهد! سلمان‌ خان برای بازی در این فیلم ۱۷ کیلو وزن کم کرد! جلوه‌های ویژه نیز توسط تام استورترس انجام شده که سابقه فیلم‌های پرهزینه‌ای مانند مردان ایکس و بتمن را در کارنامه دارد.
🔸«تايگر زنده است» توليد سينمای هند (باليوود) است، هندی که در عمل هيچ‌ قدمی برای مبارزه با داعش برنداشته و درباره جنايات تکفيري‌ها و کشتار انسان‌های بی‌گناه سکوت کرده است؛ اما حالا به مدد سينمايشان ابرقهرمانی ساخته‌اند که مخاطب با ديدنش گمان می‌کند اين هند و سلمان‌ خان بوده‌اند که ۵ سال در خط مقدم نبرد با داعش جنگيده و آن‌ها را شکست داده‌اند.

🔹البته که حرجی بر سينمای هند نيست و حق طبيعي‌شان است افسانه بسرایند و حالا که نفس‌های داعش به شماره افتاده، پيروزمندانه لگدی بر جنازه‌اش بنوازند! اما نقد جدی بر سينمای ايران وارد است؛ کشوری که سال‌ها در مقابل داعش در عراق و سوريه استوار ايستاده و می‌جنگد و ده‌‌ها محسن حججی تقديم کرده است.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین مطالب

بالا

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786