استارتاپ فرهنگی

استارتاپ مُد و لباس مدانیسه (Modanisa)

مدانیسه

مدانیسه (Modanisa)

زمینه فعالیت:لباس و مد اسلامی،اشیای تزئینی

مدانیسه (Modanisa) بزرگترین استارتاپ دنیا در زمینه مد زنانه اسلامی است که متعلق به کشور ترکیه می باشد.مدانیسه یک سایت مد و زیبایی آنلاین است که علاوه بر انواع لباس ها و مدل های اسلامی، طیف وسیعی اشیای تزئینی مثل زیورآلات، محصولات بهداشتی وآرایشی برای زنان مسلمان را نیز به صورت آنلاین به عموم ارائه می دهد.
این سایت به زبان های مختلف ترجمه شده و قابل استفاده برای همه کشورهای اسلامی می باشد. در این فروشگاه آنلاین، لباس هایی با طرح اسلامی را از انواع مختلف برند جمع آوری نموده و با دادن جزئیاتی در مورد سایز لباس،جنس لباس،برند و نظرات سایر کاربران به همراه میزان امتیازی که مراجعه کنندگان سایت به آنها اختصاص داده فرآیند خرید را برای خریدارن راحت تر نموده است.
هر کسی که قصد خرید از این سایت را دارد به راحتی و با توجه به انواع فیلتری که از طرح لباس، برند ، سایز و…در آن وجود دارد می تواند در کمترین زمان به لباس مد نظر خود با قیمت مناسب دست پیدا کند انواع لباسی که می توان در این سایت مشاهده نمود شامل لباس های مجلسی،لباس های اسپرت، لباس عید، لباس عروسی، لباس برای مناسب های خاص و مراسمات خاص ، لباس برای فارغ التحصیلی ،شنا و … به همراه آخرین مد و طراحی های روز لباس می باشد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین مطالب

بالا

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786