بازی های ویدیویی

پنج کاراکتر محبوب در دنیای بازی‌های رایانه‌ای

بازی ویدئویی

کاراکترهای بازی‌های رایانه‌ای در دنیای گیمرها از محبوبیت ویژه ای برخوردارند و بعضا سبب می‌شود تا گیمر با آن همزاد پنداری کند و یا خود را جای آن قرار دهد و یا حتی آنقدر محبوب و یا منفور باشد که خرید و یا علاقه تجربه کردن آن بازی را در فرد ایجاد نماید. در همین راستا پنج کاراکتر‌ محبوب‌ در دنیای گیم در زیر معرفی می‌گردند.

شخصیت سام فیشر(Sam Fisher)

ساموئل فیشر (Samuel Fisher) نام شخصیت محبوب سری بازی‌های اسپلینترسل (Splinter Cell) است. او یکی از بهترین ماموران سازمان بین المللی امنیت است. زمانی که ساموئل فیشر یکی از ماموران بلند پایه بود تاکتیک‌ها و فنون مخفی کاری را به بهترین شکل یاد گرفت. او به کمک یک لباس مخصوص که دارای چراغ است می‌تواند بفهمد که چه مقدار توسط دشمنان دیده می‌شود. صدا پیشه وی تا آخرین شماره‌ منتشر شده آقای  میکائیل آیرونساید(Michael Ironside) بوده است. اما در بلک لیست (Blacklist  ) آقای اریک جانسون (Eric Johnson) جانشین وی شده است.

 

شخصیت ناتان دریک (Nathan Drake)

ناتان دریک شخصیت خیالی سری آنچارتد(Uncharted) است که صدا پیشه‌ی وی (نولان نورس) است. به دریک لقب خوش یمن را برای کنسول PS3 داده اند که باعث فروش بیشتر این کنسول نیز شد. ظاهر جالب او سبب شد که خیلی‌ها وی را از ماجراجویانی نظیر تام رایدر(Tomb Raider)و ایندین جونز (Indiana Jones) بهتر بدانند. خیلی از منتقدان به وی لقب قابل باور را داده اند.

شخصیت سولید اسنیک(Solid Snake)

سالید اسنیک شخصیت اصلی و مثبت سری بازی متال گیر، گویی از بدو تولد جنگجو به دنیا آمده و سرنوشتش هم این است که در جریان مبارزه و به عنوان یک جنگ‌آور جان خود را از دست دهد. این شخصیت توسط هیدئو کوجیما، خالق مشهور و محبوب سری Metal Gear Solid خلق شد. شخصیت اسنیک در اولین سری بازی متال گیر و در سال ۱۹۸۷ معرفی شد. این حقیقت که او در بازی‌های مختلف ظاهری متفاوت داشته، باعث شده شهرت او تا حدی تحت تأثیر قرار گیرد، ولی با این وجود هنوز هم از وی می‌توان به عنوان یکی از محبوب‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت‌های دنیای بازی یاد کرد.

 

شخصیت کراوتوس(Kratos)

خدای جنگ یا (God of War)، داستانی است پر کشش، خشن و البته سرشار از شجاعت و تهور که قهرمان ما کریتوس به عنوان خدای جنگ و همانند یک قصاب بی‌رحم  در آن نقش آفرینی می‌کند. کریتس شاید همه خصوصیات فوق را داشته باشد، اما بالاتر از همه، او خشمگین است خشمی سهمگین و غیر قابل کنترل و آنچه که کریتوس را به چنین شخصیت فوق‌العاده‌ای تبدیل کرده، انحراف او از مسیر معمول است.

 

شخصیت مَسترچیف(Master Chief)

مستر چیف کارکتر فوق محبوب سری هیلو است که توسط استو دیو‌ی Bungie متولد شده است. صدا پیشه‌ وی یک DJ مشهور به نام استیو داونز(Steve Downes)است. وی هرگز بدون لباس سبز رنگ خود ظاهر نشده است. مستر چیف یک نماد از بازی‌های رایانه‌ای به حساب می‌آید و خیلی از منتقدان ان را بهترین شخصیت دنیای بازی می‌دانند. اما برخی معتقدند که چهره‌ وی نباید پنهان شود. در مقابل تعداد بسیار زیادی از طرفداران ظاهر کنونی وی را به همه چیز ترجیح می‌دهند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین مطالب

بالا

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of callback_bufer (1) in /home/eghtesad/mag.eghtesadefarhang.ir/wp-includes/functions.php on line 3786